Подробиці

Опис

Уявіть, що ти занурюєшся в чудову обстановку, закутану в пишну зелень і сильно-блакитно-зелену воду; Огляд визначних пам'яток Мальдівських островів - це те, де ця уява зможе проявитися в реальності.

Для багатьох туристів їх перший погляд на приголомшливий пучок тропічних островів з висоти в повітрі. Оскільки літак починає спускатися, мандрівники спотикаються над надто мальовничими деталями, щоб по-справжньому оцінити саму суть краси країни.

Надання туристам ще однієї можливості нетерпляче насолоджуватися визначними пам'ятками, фотографічні польоти - це чудова екскурсія, яка пропонує відвідувачам чудовий досвід, який далеко від його блискучих блакитних вод. Подорожуючі можуть парити над низькою висотою, захоплюючи картину-прекрасні моменти чудових визначних пам'яток.

Ідеально підходить для фотографів та фотолюбителей, аеродні екскурсії навколо острова запропонують мандрівникам більше, ніж просто короткий промінь, що пробуджує авантюрний дух у мандрівників. Авіатури огляду визначних пам'яток дійсно відкриють ваші очі на величні види, в той час як в комфорті низького літального літака, такого як морський літак.

Відомий як "Гірланд островів", Мальдіви - це свято для очей, як це бачимо з вигляду пташиного польоту. Насолоджуйтесь, коли ви летите над незайманими лагунами, нежилими островами та приємними невеликими рибальськими селами. Погляньте на відтінок, що змінюють мори Мальдівських островів, оскільки він змінює колір від блискучого синього до бірюзового. Ревел, коли ти розбиваєшся на спектр курортів, коралових островів та захоплюючих шкіл риби, коли вони грають у кристалічних водах. Незалежно від ваших інтересів, 15-хвилинний сеанс фотографічних польотів не залишить розчарування туристів.


Політика та Умови


Варіанти оплати

Wire Transfer - Master/ Visa Card -

Днів : 1 | Ночами : 0


ВключенняВинятки


Додати до списку бажань
Maldives Фотополіт
Hulhumalé
Умови резервування
Вибрати Дата
Хто Немає. Ціна
Дорослі $135 $135

Загальна USD $135
Депозит Тепер USD $0

Написати відгук x

Будь ласка, запиши : Після відгук доданий не можуть бути вилучені або оновлені