Detaylar

Açıklama

Kendinizi, gür yeşilliklerle ve yoğun mavi-yeşil sularla süslenmiş görkemli bir çevreye daldığınızı düşünün; Maldivler gezisi, hayal gücünün gerçek haline dönüşebileceği yerdir.

Birçok turist için, tropik adaların çarpıcı kümelenmeye ilk bakışları havanın üstünde. Uçak inmeye başladıkça, gezginler ülkenin güzelliğinin özünü gerçekten takdir etmek için çok fazla doğal ayrıntıya rastlıyor.

Turistlere turistik yerleri daha eğlenceli hale getirmek için bir başka fırsat tanıyan fotoğraf uçuşları, ziyaretçilerine parlak mavi sularının çok ötesinde bir deneyim sunan keyifli bir gezi türüdür. Yolcular, düşük irtifanın üzerinde yükselebiliyor, dikkat çekici yerlerdeki resim mükemmel anları yakalayabiliyorlar.

Fotoğrafçılar ve fotoğraf tutkunları için ideal olan ada çevresindeki hava gezintileri, yolculara maceraperest ruhunu uyandırarak sadece kısa bir bakış sunarak yolcuları sunacak. Hava seyrüseferleri, görkemli manzaralar için gözlerinizi gerçekten açacak, ancak bir deniz düzlemi gibi düşük uçan bir uçakların rahatlığında olacak.

"Adalar Garlandı" olarak bilinen Maldivler kuş gözü görüşünde görüldüğü gibi gözler için bir şölen. Saf lagünler, ıssız adalar ve şirin küçük balıkçı köylerinin üzerinden uçarken keyfini çıkarın. Renkleri parlak maviden turkuaya dönüştürdüğü için Maldivler'in ton yayan denizlerine bakın. Kristal sularında dolaştıkça tatil köyleri, mercan adaları ve balıkların büyüleyici okullarından oluşan bir spektrum üzerine glace yaparken eğlenin. İlgi alanlarınız ne olursa olsun, 15 dakikalık fotoğraflı uçuşlar turistleri hayal kırıklığına uğratmayacak.


İlke ve Şartlar


Ödeme Seçenekleri

Wire Transfer - Master/ Visa Card -

Günler : 1 | Gece : 0


KapanımlarHariç Tutulanlar


İstek listesine ekle
Maldives Fotoğraf Uçuşu
Hulhumalé
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Kimler Hayır Fiyat
Yetişkinler $135 $135

Toplam USD $135
Şimdi Para Yatır USD $0

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez