פרטים

תיאור

דמיינו את עצמכם שקועים בסביבה מפוארת, עטופה בצמחייה עבותה ובמים כחולים-ירוקים; המלדיביים סיור שבו הוא הדמיון כי יהיה מסוגל להתבטא למציאות.

עבור תיירים רבים, הצצה ראשונה שלהם של אשכול מדהים של איים טרופיים הוא מלמעלה גבוה באוויר. כאשר המטוס מתחיל לרדת, הנוסעים נתקלים פרטים רבים מדי כדי להעריך באמת את המהות של היופי של המדינה.

מתן תיירים הזדמנות נוספת ליהנות המראות יותר בנחת, טיסות צילום הם טיול מענג המציע המבקרים שלה חוויה הרבה מעבר המים הכחולים מבריק שלה. נוסעים יכולים להמריא מעל גובה נמוך, לכידת רגעים מושלמת תמונה של המראות המדהימים.

אידיאלי עבור צלמים וחובבי צילום, טיולים אוויריים ברחבי האי יציע לנוסעים יותר מאשר רק הצצה חטופה, התעוררות רוח הרפתקני נוסעים. סיור באוויר יהיה באמת לפתוח את עיניך אל הנופים המלכותיים, בעוד בנוחות של מטוס נמוך, כגון מטוס הים.

המכונה "גרלנד של איי", האיים המלדיביים הוא משתה לעיניים כפי שנראה מעין הציפור. תהנה כמו שאתה לטוס מעל לגונות וטהור, איים מיושב וכפרי דיג קטן מוזר. התבוננו בגלי הים של המלדיביים, כשהם משנים את צבעם מכחול מבריק לטורקיז. להתענג כפי שאתה glace למטה על ספקטרום של אתרי נופש, איי אלמוגים ואת בתי הספר המרתקים של דגים כפי שהם משגשגים במים גבישיים. לא משנה מה האינטרסים שלך, את הפגישה 15 דקות של טיסות צילום לא לעזוב תיירים מאוכזבים.


מדיניות ותנאים


אפשרויות תשלום

Wire Transfer - Master/ Visa Card -

ימים : 1 | לילות : 0


תכליליםהכללות


הוסף לרשימת המשאלות
Maldives Photo Flight
Hulhumalé
אפשרויות הזמנה
בחר תאריך
מי לא מחיר
מבוגרים $135 $135

סך הכל USD $135
בצע הפקדה USD $0

כתוב ביקורת x

שימו לב : לאחר סקירה הוסיפה לא ניתן למחוק או לעדכן